بسته بندی

نکات بسته بندی در یک روز

نکات بسته بندی محل موردنظر شما در یک روز آنقدر هم سخت نیست. به خصوص زمانی که فرصت کمی دارید و نمیخواهید کار بسته بندی را به تعویق بیندازید.

سخت جلوه دادن این کار حجیم در یک زمان کوتاه خیلی آسان است. اما با کمی کار ابتدایی و جدی گرفتن می توانید خانه خود را تمیز و در یک روز تمام لوازم را بسته بندی کنید.

در این مقالات، به تفضیل ۱۰ نکته هوشمندانه را معرفی می کنیم که به شما کمک می کند تا هرچه سریعتر لوازم و اثاثیه منزل خود را بسته بندی کنید.

۱٫ یک فهرست کامل از چیزهایی که قرار است بسته بندی کنید، تهیه کنید.

قبل از اینکه همه چیز را از کمدها و کابینت ها بیرون بکشید و سردرگرم در خانه خود قدم بزنید، به موارد مهمی که باید آنها را بسته بندی کنید فکر کنید.

اگر برای خلاص شدن از صندلی چرمی در دفتر خود کلافه شده اید، آن را به لیست “عدم بسته بندی” خود اضافه کنید. از طرف دیگر از می دانید که در قفسه ها، کتاب های قدیمی میتوانند جای بگیرند، آن را به لیست “بسته بندی” قرار دهید.

نکات بسته بندی
نکات بسته بندی

۲٫ سریعتر نکات بسته بندی رادر نظر بگیرید و شروع کنید.

در تاریکی و قبل از طلوع آفتاب کار را شروع کنید. در این زمان مغز شما سرحال هست و هنوز انرژی دارید تا سخت ترین وظایف را حل کنید. کمی وقت بگذارید و صبحانه را شب قبل از کار بسته بندی مصرف کنید.

ارین استید، مدیر ارشد شاهزاده خانم مُوِر و بنیانگذار شاهزاده بسته بندی، پیشنهاد می کند که اگر شما نمی توانید یک متخصص را استخدام کنید، از دوستان و خانواده خود کمک بگیرید.

“اگر بیش از حد بر روی خودتان تمرکز کنید کار بسیار آسانی است و کار معمولا بزرگتر از آن چیزی است که پیش بینی می کنید”